KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12969002
nr 1296 9002
Uno Stallarholm
(1894-1974), Sverige
Etsning, "Torpartegen". Signerad, numrerad 7/310, daterad -71. Motivet: 27x31 ca
Utrop:
300 kr
måndag 9 december 2019
kl 18:10:56
Uno Stallarholm
Läs mer om Uno Stallarholm